23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 137: | Line 137: | ||
|- | |- | ||
|'''Becker'''||Max Becker, retired pipe maker | |'''Becker'''||Max Becker, retired pipe maker | ||
|- | |||
|'''Beers'''||Tim Beers, Meerschaum pipes; Deposit, NY | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bellezia]]'''||Michelangelo Bellezia; Buffalo, NY. | |'''[[Bellezia]]'''||Michelangelo Bellezia; Buffalo, NY. |