23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 141: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|'''Hoyt'''||'''[[Tom Hoyt]]'''; Tucson, AZ | |'''Hoyt'''||'''[[Tom Hoyt]]'''; Tucson, AZ | ||
|- | |||
|'''Huber, David'''||Chicago, IL; See [[DSH Pipes]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Hudson Universal Pipe Co.]]'''||??? | |'''[[Hudson Universal Pipe Co.]]'''||??? |