23,091
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 207: | Line 207: | ||
|- | |- | ||
|'''Bruce Peters'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA | |'''Bruce Peters'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA | ||
|- | |||
|'''Bruken'''||??? | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bryson]]''' | |'''[[Bryson]]''' |