23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 223: | Line 223: | ||
|- | |- | ||
|'''Broadway Luxus'''||??? | |'''Broadway Luxus'''||??? | ||
|- | |||
|'''[[Brooks]]'''||Brand of Brooks Bros.: New York | |||
|- | |- | ||
|'''Bruce Peters'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA | |'''Bruce Peters'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA |