158
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Andre Anderson|Anderson]]'''||Andre Anderson; Los Angeles, CA | |'''[[Andre Anderson|Anderson]]'''||Andre Anderson; Los Angeles, CA | ||
|- | |||
|'''[[Appleby]]'''||American brand and company. | |||
|- | |- | ||
|'''[[P. A. Anderson|Anderson]]'''||P. A. Anderson | |'''[[P. A. Anderson|Anderson]]'''||P. A. Anderson |