158
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|'''[[Aristocob]]''' | |'''[[Aristocob]]''' | ||
|- | |- | ||
|'''[[Arlington]]'''||Arlington Briar Pipes | |'''[[Arlington]]'''||brand of [[Arlington Briar Pipes Corp.]], Brooklyn, NY | ||
|- | |||
|'''[[Arlington Briar Pipes Corp.]]'''||Producer of Arlington and other brands. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Art That Smokes]]'''||Bill '''[[Braddock]]''', Oklahoma City, OK | |'''[[Art That Smokes]]'''||Bill '''[[Braddock]]''', Oklahoma City, OK |