23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 126: | Line 126: | ||
|'''[[Bauer, F. B.]]'''||Detroit, MI (active from 1920s-40's) | |'''[[Bauer, F. B.]]'''||Detroit, MI (active from 1920s-40's) | ||
|- | |- | ||
|'''[[Tyler Lane Pipes|Beard, Tyler Lane]]'''||Tyler Lane Beard; Midland, TX. See '''[[Tyler Lane Pipes]]''' | |'''[[Tyler Lane Pipes|Beard, Tyler Lane]]'''||Tyler Lane Beard; Midland, TX. See '''[[Tyler Lane Pipes]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Beebe]]'''||Bob Beebe, Sun City, AZ | |||
|- | |- | ||
|'''[[Beck]]'''||Aaron Beck (†); Queens, NY | |'''[[Beck]]'''||Aaron Beck (†); Queens, NY |