23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Craig]]'''||William D. Craig - Fireside Pipe Shop; Hurffville, NJ | |'''[[Craig]]'''||William D. Craig - Fireside Pipe Shop; Hurffville, NJ | ||
|- | |||
|'''[[Crawford Pipes]]'''Jerry Crawford; Phoenix, AZ | |||
|- | |- | ||
|'''[[Creative Briar Pipes]]'''||Al Perkowski; Sterling Heights, MI | |'''[[Creative Briar Pipes]]'''||Al Perkowski; Sterling Heights, MI |