2,411
edits
(New page: {| |- |'''<font size="4">E</font>'''|| |- |'''E. Andrew Briars'''||Edward Andrew Jurkiewicz; Milwaukee, WI. |- |'''Ed's Hand Made'''||??? |- |'''Edward's'''||Edward's Pipe Shops, v...) |
mNo edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
|'''[[E. Andrew Briars]]'''||Edward Andrew Jurkiewicz; Milwaukee, WI. | |'''[[E. Andrew Briars]]'''||Edward Andrew Jurkiewicz; Milwaukee, WI. | ||
|- | |||
|'''E. Oslo'''||Robert Eugene "Mic" Burns (ret.), Long Beach, CA. '''→ [[Micoli]]'''. | |||
|- | |- | ||
|'''Ed's Hand Made'''||??? | |'''Ed's Hand Made'''||??? |