57
edits
No edit summary |
m (link/maker add) |
||
Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Heidemann]]'''||Gary Heidemann; Waterloo (Milwaukee), WI | |'''[[Heidemann]]'''||Gary Heidemann; Waterloo (Milwaukee), WI | ||
|- | |||
|'''[[C. P. Heininger & Company]]'''||Charles Heininger; San Francisco, CA | |||
|- | |- | ||
|'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]'''||HLT; Greensboro, NC | |'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]'''||HLT; Greensboro, NC |
edits