23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 141: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kevin Arthur Pipes]]'''||Kevin Arthur Skraboly; Aurora, IL. | |'''[[Kevin Arthur Pipes]]'''||Kevin Arthur Skraboly; Aurora, IL. | ||
|- | |||
|'''Keyer'''||See '''[[Keyer's Pipe Shop]]'''; Cincinnati, OH | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kiess Pipes]]'''||Dr. Bob Pipes, Dr. Robert C. Kiess; ?, VT | |'''[[Kiess Pipes]]'''||Dr. Bob Pipes, Dr. Robert C. Kiess; ?, VT |