57
edits
No edit summary |
(brand add) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
|'''Maro'''||Brand of [[Hollco International]] | |'''Maro'''||Brand of [[Hollco International]] | ||
|- | |||
|'''Marshall Field & Co.'''||Likely a [[Comoy's]] or [[Orlik]] second; Chicago, IL | |||
|- | |- | ||
|'''Martin, Sam'''||'''see [[Sam Martin]]''' († 1992); Little Rock, AR | |'''Martin, Sam'''||'''see [[Sam Martin]]''' († 1992); Little Rock, AR |
edits