12
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|'''[[Learned]]'''||Samuel Learned; York, PA. | |'''[[Learned]]'''||Samuel Learned; York, PA. | ||
|- | |- | ||
|'''[[ | |'''[[Leedy]]'''||Tom Leedy; Clayton, OH. | ||
|- | |||
|'''[[Lee]]'''||Lee; New York City. | |||
|- | |- | ||
|'''Leese'''||Jack Leese; New York City. See '''[[Air-Vent]]'''. | |'''Leese'''||Jack Leese; New York City. See '''[[Air-Vent]]'''. |
edits