23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|'''Tatum's Workshop'''||[[Paul Tatum]]; Alabama | |'''Tatum's Workshop'''||[[Paul Tatum]]; Alabama | ||
|- | |||
|'''Tavern Pipes'''||Ceramic pipes from Williamsburg Pottery | |||
|- | |- | ||
|'''[[TC Fuller Pipes]]'''||Tim C. Fuller; ?, ID. | |'''[[TC Fuller Pipes]]'''||Tim C. Fuller; ?, ID. |