23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Yingling]]'''||Mark Yingling | |'''[[Yingling]]'''||Mark Yingling | ||
|- | |||
|'''Yorkshire'''||Former brand of Sears, Roebock & Co., made by [[Gasparini]] | |||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">Z</font>''' | |'''<font size="4">Z</font>''' |