1
edit
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|'''Taylor'''||William John Taylor became "Bill Ashton-Taylor. See '''[[Ashton]]'''. | |'''Taylor'''||William John Taylor became "Bill Ashton-Taylor. See '''[[Ashton]]'''. | ||
|- | |||
|'''Tdott'''||Peter Leslie; Great Wakering., Essex | |||
|- | |- | ||
|'''The Exmoor Pipe'''||The Exmoor Pipe "Giant" - Made in England | |'''The Exmoor Pipe'''||The Exmoor Pipe "Giant" - Made in England |
edit