23,091
edits
m (Fixed description for Aalborg) |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Balleby Pipes]]'''||Kurt Balleby Hansen; Almind. | |'''[[Balleby Pipes]]'''||Kurt Balleby Hansen; Almind. | ||
|- | |||
|'''[[Baltzersen]]'''||Benny Baltzersen | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bang]]'''|| see [[S. Bang]], Sven Bang; Copoenhagen | |'''[[Bang]]'''|| see [[S. Bang]], Sven Bang; Copoenhagen |