23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Bentley]]'''||Brand by Hans Jonny Nielsen aka "[[Former]]" | |'''[[Bentley]]'''||Brand by Hans Jonny Nielsen aka "[[Former]]" | ||
|- | |||
|'''[[Bernhard Julie]]'''||son of [[Anne Julie]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bertran]]'''||K. Bertran | |'''[[Bertran]]'''||K. Bertran |