159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Dori]]''' | |'''[[Dori]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Dorlit, Helge (Ms.)]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Dybsø'''||No details known! (Once mentioned in context with '''[[Karl Erik]]'''.) | |'''Dybsø'''||No details known! (Once mentioned in context with '''[[Karl Erik]]'''.) |
edits