23,091
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Charles Fairborn, (Helmer Thomsen)]]''' | |'''[[Charles Fairborn, (Helmer Thomsen)]]''' | ||
|- | |||
|'''Chieftan'''||Lopes states this is Jarl Chieftan, but see also [[Jarl]], as there may be some confusion | |||
|- | |- | ||
|'''Chonowitsch'''||'''[[Emil Chonowitsch]]'''; Fakse. ?Haslev? | |'''Chonowitsch'''||'''[[Emil Chonowitsch]]'''; Fakse. ?Haslev? |