159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Champ of Denmark]]'''||See '''[[Larsen & Stigart]]''' and '''[[Karl Erik]]'''. | |'''[[Champ of Denmark]]'''||See '''[[Larsen & Stigart]]''' and '''[[Karl Erik]]'''. | ||
|- | |||
|'''[[Charles Fairborn, (Helmer Thomsen)]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Chonowitsch'''||'''[[Emil Chonowitsch]]'''; Fakse. ?Haslev? | |'''Chonowitsch'''||'''[[Emil Chonowitsch]]'''; Fakse. ?Haslev? |
edits