23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|'''Excellent'''||A '''[[Bari]]''' second | |'''Excellent'''||A '''[[Bari]]''' second | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">F</font>''' | |'''<font size="4">F</font>''' | ||
Line 33: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|'''FEA'''||Used by '''[[Poul Rasmussen]]''' (†) - unconfirmed! | |'''FEA'''||Used by '''[[Poul Rasmussen]]''' (†) - unconfirmed! | ||
|- | |||
|'''[[Fireside]]||Need Information | |||
|- | |- | ||
|'''[[Flemming Piber]]'''||Flemming Petersen (†); Borris (Skjern) / Midtjylland. | |'''[[Flemming Piber]]'''||Flemming Petersen (†); Borris (Skjern) / Midtjylland. | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Frederiksen]]'''||Nils Frederiksen | |'''[[Frederiksen]]'''||Nils Frederiksen | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">G</font>''' | |'''<font size="4">G</font>''' | ||
Line 71: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Gottschling]]'''||Dieter Gottschling; Isle of Læsø | |'''[[Gottschling]]'''||Dieter Gottschling; Isle of Læsø | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">H</font>''' | |'''<font size="4">H</font>''' | ||
Line 169: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|'''[[HTL]]''' | |'''[[HTL]]''' | ||
|- | |- | ||
|} | |} |