159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|'''Eriksen'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | |'''Eriksen'''||Second brand produced by '''[[Erik Nørding]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Erikson]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Evident'''||No details known! | |'''Evident'''||No details known! |
edits