159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Flemming Piber]]'''||Flemming Petersen (†); Borris (Skjern) / Midtjylland. | |'''[[Flemming Piber]]'''||Flemming Petersen (†); Borris (Skjern) / Midtjylland. | ||
|- | |||
|'''[[FJORD]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Flott Pipes]]'''||Freehand manufacture homed in Randers. See brochure on '''[http://pipepages.com/flott1.htm Chris' Pipe Pages]'''! | |'''[[Flott Pipes]]'''||Freehand manufacture homed in Randers. See brochure on '''[http://pipepages.com/flott1.htm Chris' Pipe Pages]'''! |
edits