159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| ||[[Image:Frasorteret_05.jpg|50px]] | [[Image:Frasorteret_03x.jpg|50px]] | | ||[[Image:Frasorteret_05.jpg|50px]] | [[Image:Frasorteret_03x.jpg|50px]] | ||
|- | |||
|'''[[Fred Brandt]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Frederiksen]]'''||Nils Frederiksen | |'''[[Frederiksen]]'''||Nils Frederiksen | ||
Line 57: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Garbe]]'''||Ingo Garbe; Isle of Læsø | |'''[[Garbe]]'''||Ingo Garbe; Isle of Læsø | ||
|- | |||
|'''[[Geertsen, G. A. (Bari)]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Gertsen'''||Jes Phillip Vigen Gertsen; København. → '''[[Ph. Vigen]]''' | |'''Gertsen'''||Jes Phillip Vigen Gertsen; København. → '''[[Ph. Vigen]]''' |
edits