23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Gros]]'''||Günter Gros; Altleiningen / Pfalz | |'''[[Gros]]'''||Günter Gros; Altleiningen / Pfalz | ||
|- | |||
|'''[[Guina]]'''||Heinz Guina | |||
|- | |- | ||
|'''[[]]'''|| | |'''[[]]'''|| |