39
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Armellini]]'''||Mauro Armellini (broken pipe); Barasso (Varese) | |'''[[Armellini]]'''||Mauro Armellini (broken pipe); Barasso (Varese) | ||
|- | |||
|'''[[Arnold's]]'''|| - 40-50's Savinelli sub-brand | |||
|- | |- | ||
|'''[[Artebano]]'''||Franco Maccaferri (broken pipe); Bologna. | |'''[[Artebano]]'''||Franco Maccaferri (broken pipe); Bologna. |
edits