23,094
edits
(→Norway) |
(→Spain) |
||
Line 667: | Line 667: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Antonio Sanmartin]]'''||brand of Antonio Sanmartin Abad. | |'''[[Antonio Sanmartin]]'''||brand of Antonio Sanmartin Abad. | ||
|- | |||
|'''Arturo'''||brand and name of late Spanish Artisan supplying Pozito shop in Madrid | |||
|- | |||
|'''[[Arturo del Pozo]]'''||Madrid | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bonet]]'''||Joan Bonet | |'''[[Bonet]]'''||Joan Bonet |