23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 902: | Line 902: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Special:MyLanguage/Czeslaw Partyka|Czeslaw Partyka]]'''||??? | |'''[[Special:MyLanguage/Czeslaw Partyka|Czeslaw Partyka]]'''||??? | ||
|- | |||
|'''[[Special:MyLanguage/Dominik Pipes|Dominik Pipes]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Special:MyLanguage/Fajkołamacz|Fajkołamacz]]'''||Łukasz Tolzdorf | |'''[[Special:MyLanguage/Fajkołamacz|Fajkołamacz]]'''||Łukasz Tolzdorf |