158
edits
Line 729: | Line 729: | ||
|'''[[Glen Ben Freehand Pipes]]'''||Richard Baggenstos | |'''[[Glen Ben Freehand Pipes]]'''||Richard Baggenstos | ||
|- | |- | ||
|'''[[Innerschwyzer-Pfeifen]]'''||Andreas Heinzer & Family | |'''[[ Andreas Heinzer|Heinzer, Andreas]] | ||
|- | |||
|'''[[Innerschwyzer-Pfeifen]]'''|| [[Andreas Heinzer]] & Family | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jean Alexis Handmade Pipes]]'''||Richard Baggenstos | |'''[[Jean Alexis Handmade Pipes]]'''||Richard Baggenstos |