130
edits
Line 653: | Line 653: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Fischer, Peter]]'''|| | |'''[[Fischer, Peter]]'''|| | ||
|- | |||
|'''[[Glen Ben]]'''||Richard Baggenstos | |||
|- | |- | ||
|'''[[Innerschwyzer-Pfeifen]]'''||Andreas Heinzer & Family | |'''[[Innerschwyzer-Pfeifen]]'''||Andreas Heinzer & Family | ||
|- | |||
|'''[[Jean Alexis]]'''||Richard Baggenstos | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jud]]'''||Daniel Jud | |'''[[Jud]]'''||Daniel Jud |
edits