43
edits
(Address of Giordano) |
No edit summary |
||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Jacono]]'''||Tonino Jacono; Jesi (Ancona) | |'''[[Jacono]]'''||Tonino Jacono; Jesi (Ancona) | ||
|- | |||
|'''JF Key'''|| Filippo Iervolino, pipemaker in Castel Mella (Bs) | |||
|- | |- | ||
|'''Jonas'''|| Jonas Bianca, pipemaker in Genova (Ge) | |'''Jonas'''|| Jonas Bianca, pipemaker in Genova (Ge) |
edits