6
edits
(→Turkey) |
(→Greece) |
||
Line 390: | Line 390: | ||
|- | |- | ||
|'''[[A.S. Smoking Pipes]]'''||''Handmade'' Smoking pipes / Mr. Anthony Salas ''(Amateur Pipe Maker)'' / Agia Paraskevi, Greece | |'''[[A.S. Smoking Pipes]]'''||''Handmade'' Smoking pipes / Mr. Anthony Salas ''(Amateur Pipe Maker)'' / Agia Paraskevi, Greece | ||
|- | |||
|'''[[Asteriou, Chris]]'''||''Handmade'' pipes / Chris Asteriou'' / Athens, Greece | |||
|- | |- | ||
|'''[[Gourvelos, Kostas ]]'''||'''K. Gourvelos - Woodturning''' ''Handmade'' Smoking pipes / Mr. Kostas Gourvelos / Athens, Greece | |'''[[Gourvelos, Kostas ]]'''||'''K. Gourvelos - Woodturning''' ''Handmade'' Smoking pipes / Mr. Kostas Gourvelos / Athens, Greece |
edits