23,091
edits
(→Spain) |
(→Poland) |
||
Line 554: | Line 554: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Bróg]]'''||Zbigniew & Renata Bednarczyk | |'''[[Bróg]]'''||Zbigniew & Renata Bednarczyk | ||
|- | |||
|'''[[Czeslaw Partyka]]'''||??? | |||
|- | |- | ||
|'''[[Fajkołamacz]]'''||Łukasz Tolzdorf | |'''[[Fajkołamacz]]'''||Łukasz Tolzdorf |