23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 216: | Line 216: | ||
|'''[[Brick]]'''||Max Brick; Trenton, NJ | |'''[[Brick]]'''||Max Brick; Trenton, NJ | ||
|- | |- | ||
|'''Bridgeman'''||Keene Bridgeman, [[K.B. Pipes]] (commissioned pipes and accessories); Laguna Niguel, CA | |||
|- | |||
|'''[[Brissett]]'''||Mike Brissett; West Allis, WI | |'''[[Brissett]]'''||Mike Brissett; West Allis, WI | ||
|- | |- |