23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|'''Racines'''||Likely a [[GBD]] sub-brand / second | |'''Racines'''||Likely a [[GBD]] sub-brand / second | ||
|- | |||
|'''Rex M. Key'''||'''[[Broseley Clay Tobacco Pipes]]'''; Broseley, Shropshire | |||
|- | |- | ||
|'''Richmond'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | |'''Richmond'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. |