23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|'''S.M.R.'''||S.M.R. - London Made | |'''S.M.R.'''||S.M.R. - London Made | ||
|- | |||
|'''[[S.Weingott & Son]]'''||'''Early 20th century firm. [[FEC]], SW, and [[Weingott]] brands; London | |||
|- | |- | ||
|'''Sandurst'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | |'''Sandurst'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. |