23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|'''Sabre'''||Former brand of [[Bra-Way]] | |'''Sabre'''||Former brand of [[Bra-Way]] | ||
|- | |||
|'''[[Salmon & Gluckstein]]'''||Early 20th century brand | |||
|- | |- | ||
|'''Sandurst'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | |'''Sandurst'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. |