23,080
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Asselta]]'''||Long Island, NY ? | |'''[[Asselta]]'''||Long Island, NY ? | ||
|- | |||
|'''[[Atilano Pipes]]'''||Emmanuel Atilano | |||
|- | |- | ||
|'''[[Negoita|Atelier Rolando]]'''||Rolando '''[[Negoita]]'''; New Paltz, NY | |'''[[Negoita|Atelier Rolando]]'''||Rolando '''[[Negoita]]'''; New Paltz, NY |