23,094
edits
m (pipe maker add) |
No edit summary |
||
Line 284: | Line 284: | ||
|- | |- | ||
|'''Swanson'''||Bob Swanson; Fort Lauderdale, FL. See '''[[Perry White Pipes]]'''. | |'''Swanson'''||Bob Swanson; Fort Lauderdale, FL. See '''[[Perry White Pipes]]'''. | ||
|- | |||
|'''[[Sweetheart]]'''||Metal body, briar bowl, need information | |||
|- | |- | ||
|'''[[Swift]]'''||Dick Swift; New York City | |'''[[Swift]]'''||Dick Swift; New York City |