2
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 475: | Line 475: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Special:MyLanguage/Massis Pipes|Massis Pipes]]'''||Nick Ramaekers; Limburg, Belgium | |'''[[Special:MyLanguage/Massis Pipes|Massis Pipes]]'''||Nick Ramaekers; Limburg, Belgium | ||
|- | |||
|'''Vandervelpen Gerben'''|| Pipe restorer; Vlaams-Brabant, Belgium | |'''Vandervelpen Gerben'''|| Pipe restorer; Vlaams-Brabant, Belgium | ||
|- | |- |
edits