23,090
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 289: | Line 289: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Daddy]]'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. | |'''[[Daddy]]'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. | ||
|- | |||
|'''[[Damman]]'''||Need Information, possibly made by [[Comoy's]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Davies & Huybrecht]]'''||Davies & Huybrecht (1919 - 1999); London. | |'''[[Davies & Huybrecht]]'''||Davies & Huybrecht (1919 - 1999); London. |