2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| ||[[Image:Kayne_01.jpg|50px]] | | | ||[[Image:Kayne_01.jpg|50px]] | | ||
|- | |||
|'''[[Geyer]]'''||Harry Geyer, carver from the East Coast | |||
|- | |- | ||
|'''[[Giardina]]'''||Joe Giardina; Edwardsville, IL | |'''[[Giardina]]'''||Joe Giardina; Edwardsville, IL |