2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|'''Goldpoint'''||'''[[Heibe]]''' brand. | |'''Goldpoint'''||'''[[Heibe]]''' brand. | ||
|- | |||
|'''[[Gottschling]]'''||Dieter Gottschling; lives in Denmark: | |||
|- | |- | ||
|'''[[Gros]]'''||Günter Gros; Altleiningen / Pfalz | |'''[[Gros]]'''||Günter Gros; Altleiningen / Pfalz |