2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Mincer]]'''||Tracy Mincer († 1966). Custom-Bilt, The Doodler. Indianapolis, IN. | |'''[[Mincer]]'''||Tracy Mincer († 1966). Custom-Bilt, The Doodler. Indianapolis, IN. | ||
|- | |||
|'''[[Missouri Meerschaum]]'''||Missouri Meerschaum Company; Washington, MO | |||
|- | |- | ||
|'''[[Mock]]'''||Don Mock (†) | |'''[[Mock]]'''||Don Mock (†) |