20
edits
(Added E James) |
(Added Foster Handmade (Kevin Foster) under US pipe makers) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Fortnums Winward]]'''||??? | |'''[[Fortnums Winward]]'''||??? | ||
|- | |||
|Foster Handmade | |||
|Kevin Foster; Atlanta, GA | |||
|- | |- | ||
|'''Frank'''||brand of '''[[S.M. Frank & Co. Inc.]]'''; Peekskill, NY. | |'''Frank'''||brand of '''[[S.M. Frank & Co. Inc.]]'''; Peekskill, NY. |
edits