2,411
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Larrysson Pipes]]'''||Paul Hubarrt; Pensilva, Cornwall. | |'''[[Larrysson Pipes]]'''||Paul Hubarrt; Pensilva, Cornwall. | ||
|- | |||
|'''[[Laxey Pipes Ltd.]]'''||Meerschaum pipes made in Laxey, Isle of Man. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Lewis]]'''||Robert Lewis; London | |'''[[Lewis]]'''||Robert Lewis; London |