British Pipe Brands & Makers R - T: Difference between revisions
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|'''Silverado'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. | |'''Silverado'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. | ||
|- | |||
|'''[[Sims]]'''||G.W. Sims. London. | |||
|- | |- | ||
|'''Sir Vickie'''||Sir Vickie - London | |'''Sir Vickie'''||Sir Vickie - London |