158
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Søren Eric Andersen]]''' ||'''[[Andersen, Søren Eric]]'''; Søndersø. | |'''[[Søren Eric Andersen]]''' ||'''[[Andersen, Søren Eric]]'''; Søndersø. | ||
|- | |||
|'''[[Anderson]]'''||Brand of Jorgen Larsen. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Anne-Julie]]'''||"Anne-Julie" Rasmussen, "Anne-Julie" Nielsen; Læsø. | |'''[[Anne-Julie]]'''||"Anne-Julie" Rasmussen, "Anne-Julie" Nielsen; Læsø. |