159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|'''Brandt'''||'''[[Hans Brandt]]''', '''[[Fred Brandt]]'''; København | |'''Brandt'''||'''[[Hans Brandt]]''', '''[[Fred Brandt]]'''; København | ||
|- | |||
|'''[[Briarline]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[]]'''|| | |'''[[]]'''|| |
edits